1* hvězdičkové hotely v Lisabonu

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Lisabonu. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů, motelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Lisabonu, kde najdeme města Paço de Arcos, Odivelas, Alfragide, Amadora a Carnaxide.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

1. Masa 5 de Outubro 

Foto: Masa 5 de Outubro
Pokojů: 73
Hodnocení hostů
0 %

Situated 2.7 km from Liberty Avenue, Masa 5 de Outubro is set in the Avenidas Novas district of Lisbon. Offering a bar, the property is located within 3.1 km of Amoreiras. Both free WiFi and private parking are accessible at the hotel.


2. Hotel Portuense Star

Foto: Hotel Portuense
Pokojů: 36
Hodnocení hostů
87 %

Hotel Portuense sídlí v tradiční portugalské budově v historické čtvrti Baixa Pombalina v Lisabonu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a elegantně zařízenou společenskou místnost. Pokoje jsou orientované do ulice.

Pokoje

Jednolůžkový pokoj
osoba39 - 62 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi
osoby54 - 54 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby54 - 70 EUR za noc
Třílůžkový pokoj
osoby64 - 90 EUR za noc

3. The Lift Boutique Hotel 

Foto: The Lift Boutique Hotel
Pokojů: 27
Hodnocení hostů
83 %

The Lift Boutique Hotel offers accommodation in Lisbon's historic downtown, just a 1-minute walk from the Santa Justa Lift. Commerce Square, with its iconic Augusta Street Arch and Tagus River views is at a 4-minute walk.


4. Tings Lisbon 

Foto: Tings Lisbon
Pokojů: 16
Hodnocení hostů
88 %

Located within 50 metres of Nossa Senhora do Monte Belvedere, Tings Lisbon in Lisbon features a number of amenities including a garden and a terrace. Popular points of interest nearby include Rossio, Chiado and Liberty Avenue. The property is 1.


5. Maxime Hotel Lisbon 

Foto: Maxime Hotel Lisbon
Pokojů: 70
Hodnocení hostů
93 %

Formerly known as a cabaret, the Maxime is now reborn as a hotel. The place where spies and dancers from last century dwelt, is now open to guests and Lisbon’s visitors retaining all its former glory.


6. Palacete Chafariz Del Rei 

Foto: Palacete Chafariz Del Rei
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
94 %

This elegant hotel was once a 19th-century aristocratic family home. Located in Lisbon’s historic centre, it features stained-glass windows and antique furniture, and a terrace overlooking the Tagus River.

Pokoje

Apartmá s výhledem na řeku
osoby320 - 320 EUR za noc
Luxusní apartmá
osoby410 - 410 EUR za noc
Apartmá s balkónem
osoby149 - 300 EUR za noc
Apartmá typu Deluxe
osoby280 - 300 EUR za noc
Apartmá Junior
osoby260 - 260 EUR za noc
Mini apartmá
osoby230 - 230 EUR za noc

6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: