Ubytování v Lisabonu

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Lisabonu. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů, motelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Lisabonu, kde najdeme města Sacavém, Loures, Casa do Barril, Almargem a Oeiras.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. The Lumiares Hotel & SPA StarStarStarStarStar

Foto: The Lumiares Hotel & SPA
Pokojů: 49
Hodnocení hostů
93 %

The Lumiares Luxury Hotel offers accommodation in Lisbon. Chiado is 400 metres from the property. All units feature a flat-screen TV. There is a seating and/or dining area in some units. There is also a kitchenette, equipped with a dishwasher.


2. Raw Culture Art & Lofts Bairro Alto StarStarStarStarStar

Foto: Raw Culture Art & Lofts Bairro Alto
Pokojů: 12
Hodnocení hostů
94 %

Situated in historic Lisbon, Raw Culture Art & Lofts Bairro Alto is a a new concept of lodging, offering a unique cultural experience, with comfort and a sophisticated ambiance.


3. Martinhal Lisbon Chiado StarStarStarStarStar

Foto: Martinhal Lisbon Chiado
Pokojů: 37
Hodnocení hostů
95 %

Located in the heart of Lisbon, Martinhal Lisbon Chiado Family Suites offers accommodation in the Chiado district, a 6-minute walk from the Cais do Sodré metro and train Station. Free WiFi is provided and a kids club is available at the property.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: